Готували вбивство першого заступника міністра охорони здоров’я: у Києві судитимуть зловмисників

8 октября 2025

У Києві судитимуть зловмисників, які готували вбивство першого заступника міністра охорони здоров’я України. Кілька місяців вони готувались до скоєння злочину, зокрема тренувались стріляти та слідкували за посадовцем.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Обвинувачуваним загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне.

Що відомо

За словами правоохоронців, наприкінці січня вони спільно з працівниками Служби безпеки України викрили 36-річного чоловіка та 22-річну жінку, які готували вбивство першого заступника міністра охорони здоров’я. Під час досудового розслідування була встановлена причетність до підготовки до злочину ще одного чоловіка – 28-річного мешканця Київщини.

Слідство з’ясувало, що у жовтні 2024 року в одній зі столичних лікарень внаслідок тяжких травм, отриманих під час ДТП, померла подруга спільників. Посадовець, який є лікарем-анестезіологом, у той день чергував у медзакладі.


Вважаючи його винним у смерті жінки, зловмисники розробили детальний план вбивства, поступова реалізація якого відбувалась під контролем правоохоронців.

"Протягом кількох місяців вони стежили за розпорядком дня та пересуванням посадовця, орендували квартиру у тому ж житловому комплексі, що й потенційна жертва, придбали абонемент до спортзалу, де він тренувався, та регулярно змінювали транспортні засоби, аби залишатись непоміченими. Крім того, фігуранти регулярно відвідували тир для тренування навичок володіння зброєю", – уточнили в пресслужбі.





Спільників було затримано під час передачі грошей за пістолет, який мав стати знаряддям вбивства. Під час обшуків у них вилучили  зброю, набої, а також психотропні речовини та повідомили про підозру.


Варто додати, що правоохоронці не називали імені потенційної жертви зловмисників, однак відомо, що посаду першого заступника міністра охорони здоров'я тоді обіймав саме Сергій Дубров.

Наразі досудове розслідування завершено, а матеріали скеровано до суду.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Київській області затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, довів 13-літню падчерку до самогубства. Зловмисник тривалий час знущався з дитини, бив та виганяв її на вулицю взимку.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Tayanna поділилася моторошними кадрами з місця прильоту поблизу свого дому та звернулася до підписників 28 декабря 2025

"Це якесь пекло": Tayanna поділилася моторошними кадрами з місця прильоту поблизу свого дому та звернулася до підписників Як повідомила виконавиця, унаслідок російської атаки виникла сильна пожежа

Першу партію Xiaomi 17 Ultra Leica Edition розкупили ще до початку продажів 28 декабря 2025

Флагманський смартфон Xiaomi 17 Ultra Leica Edition, створений у співпраці з Leica, сьогодні надійшов у продаж у Китаї, але його розпродали ще на етапі попереднього замовлення, повідомив ресурс GizmoChina. Як мінімум частину смартфонів купили спекулянти в надії заробити на його перепродажі. В мережі вже з'явилися оголошення з пропозицією новинки за ціною, значно вищою за офіційну вартість.

Вчені в 10 000 раз зменшили найменшого робота з «мізками» — тепер він розміром з крупинку солі 28 декабря 2025

Вчені з університетів Пенсильванії (Penn) та Мічигану (UMich) створили найменшого у світі програмованого робота розмірами 0,2 × 0,3 × 0,05 мм. Платформа здатна «думати, відчувати та діяти» — вона має всі можливості для автономного дослідження середовища як самостійно, так і в складі рою. Очікується, що такі роботи здійснять переворот у медицині, у сфері контролю за здоров'ям людини.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше