6 июля 2026

Внаслідок терористичного удару РФ по Києву у ніч на 6 липня в Подільському районі було пошкоджено будівлю дитячого садочку. У закладі, зокрема, вибито скло у вікнах.
Про це повідомили медіа. Ворог цілеспрямовано атакує цивільну інфраструктуру столиці.
Так, у ніч з 5 на 6 липня Росія завдала чергового терористичного удару по Києву. В Подільському районі внаслідок обстрілу було пошкоджено дитячий садочок. Там вибиті вікна, а іграшки, які лежали в кімнатах, засипані склом. На щастя, на цій локації ніхто не постраждав.





Крім того, під атакою опинилися житлові будинки. У будівлях від вибухової хвилі повилітали вікна, частково пошкоджені фасади. А гаражний кооператив, якій розташований поруч із місцем прильоту, був повністю зруйнований.



У ніч проти 6 липня держава-агресор РФ знову влаштувала масштабний обстріл, ключовою ціллю якого був Київ. У місті після ракетних і дронових ударів зафіксовані руйнування та пожежі в кількох районах. На жаль, є загиблі та постраждалі.
Як писав OBOZ.UA, внаслідок російського масованого удару по Києву в ніч на 6 липня загинула ціла родина – батько, мати та їхній син. Їхні тіла виявили у під’їзді зруйнованого будинку в Подільському районі.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Зі скількох років ви пам’ятаєте себе: вчені назвали точну цифру 6 июля 2026
Нове дослідження показує, що в середньому найдавніші спогади, які люди можуть згадати, відносяться до того…
Виявлено два нетипові фактори ризику ранньої смерті 6 июля 2026
На тривалість життя і збільшення ризику ранньої смерті впливають безліч факторів, в тому числі неправильне…
Секрети життя та смерті легендарного Діда Панаса: спражнє імʼя телезірки, чи правда, що він матюкався в ефірі, та чому його могилу розрили Свого часу він напідпитку приходив на роботу