4 октября 2024

На могилі легендарного українського хореографа Григорія Чапкіса встановили пам'ятник через три роки після смерті артиста. Пам'ять про нього увіковічили таким способом внаслідок суспільного резонансу, який відбувався минулого року, а потім на початку літа нагадав про себе.
Тоді блогер Ваня Рассел висловив своє обурення, через відсутність належного догляду за могилою народного артиста – лише штучні квіти й фотографія хореографа. Тепер на Байковому кладовищі звели великий пам'ятник із граніту і дерева. Відзвітували про це на сторінці history_of_tombst у TikTok.
Звели надгробок Григорію Чапкісу у вигляді сходів із червоного граніту, які ведуть до "паркетної" сцени. Під нею видніється підпис: "Танець – це життя, живіть танцюючи".
Варто зазначити, що діти хореографа не живуть в Україні. Його син Грег вже давно перебуває в США, а донька Лілія – в Італії. За словами Григорія Чапкіса-молодшого, з-за кордону було доволі важко звести надгробок в Україні. Він попросив в Instagram вибачення у батька і розгнівався на знайомих танцюриста.

"Вибач, тату, що так довго. Було нелегко зробити це з іншого кінця світу, в країні, яку роздирає війна. Деякі з твоїх "друзів" і колег давали багато порожніх обіцянок, а натомість просто хотіли від нас більшого. Ми з Лілією Чапкіс втратили багато часу через це. Тепер моє серце в спокої. RIP тату, ми сумуємо за тобою", – написав Грег Чапкіс.

Однак уважні глядачі помітили, що майстри, які конструювали пам'ятник припуститися помилок в датах народження і смерті. На надгробку вказано, що артист народився 24 квітня 1930 року, хоча насправді – 24 лютого того ж року. У даті смерті також неправильно вказали місяць – 13 липня 2021 року, а мав би бути червень.

Раніше OBOZ.UA писав, які історії з життя Григорія Чапкіса пригадували його друзі й колеги.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві військовий влаштував смертельну ДТП 29 декабря 2025
У Києві військовий влаштував смертельну ДТП
Трамп заявив про готовність приїхати в Україну і виступити в парламенті 29 декабря 2025
Президент України Володимир Зеленський запевнив лідера США, що його будуть раді бачити в Україні.
Фахівці радять, як пити каву без шкоди для шлунка та зубів 29 декабря 2025
Кава давно перестала бути просто напоєм для бадьорості — для багатьох вона стала частиною ранкового ритуалу, способом зібратися з думками та на короткий час повернути відчуття контролю над днем. В реальності, коли тривожний фон зашкалює, а ніч часто проходить під звуки тривог і вибухів, чашка кави часто сприймається як маленька опора, що дозволяє триматися і рухатися далі.