7 января 2025
Рада оборони Києва найближчим часом розгляне питання щодо змін в режимі роботи громадського транспорту під час повітряної тривоги. Це рішення набуває особливої актуальності, оскільки забезпечення безпеки мешканців столиці у критичні моменти є пріоритетом для міської влади.
Про це заявив новий голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.
Наразі новий голова Київської міської військової адміністрації, Тимур Ткаченко, анонсував внесення до порядку денного Ради оборони Києва питання про розробку спеціального алгоритму для функціонування наземного громадського транспорту під час повітряної тривоги. Така ініціатива має на меті забезпечити ще більшу безпеку пасажирів, адже під час тривоги важливо, щоб люди могли вчасно дістатися до укриттів.
Нагадуємо, що влітку 2022 року Київська міська державна адміністрація ухвалила рішення про зупинку громадського транспорту під час повітряної тривоги. Це дозволяє пасажирам покинути транспортні засоби та переміститися до найближчих укриттів. Згодом, у травні 2023 року, Рада оборони Києва розробила протокол, що зобов'язує комунальний транспорт зупинятися під час тривог для забезпечення безпеки пасажирів.
Водночас цей протокол поширюється і на приватні транспортні компанії, хоча на практиці виконання цього правила залишається проблемним через відсутність належних санкцій.
У разі оголошення повітряної тривоги всі підземні станції київського метрополітену стають укриттями для населення. Важливо, що рух електропоїздів не припиняється, але вони курсують виключно в підземних ділянках ліній, що також забезпечує додаткову безпеку.
Зміни в роботі громадського транспорту під час повітряних тривог є важливою частиною загальної стратегії забезпечення безпеки в Києві. Рішення, яке буде ухвалено найближчим часом, дозволить удосконалити існуючі механізми та зробити транспортну інфраструктуру столиці ще більш стійкою до надзвичайних ситуацій.
Раніше ми повідомляли, як змінилися вподобання українців на автомобільному ринку.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В аеропортах Європи виникли збої через кібератаку 21 сентября 2025
Хакери атакували американську компанію Collins Aerospace – постачальника послуг автоматичних систем реєстрації та посадки в аеропортах Європи.
«Доступні ліки»: до програми додали ще 85 препаратів 20 сентября 2025
З 30 вересня в Україні починає діяти оновлений перелік лікарських засобів і медичних виробів, що підлягають реімбурсації — їх можна отримати в аптеках...
Питання України: переговори в Лондоні провалились 20 сентября 2025
Раніше єдиний фронт Стармера та Трампа розколовся щодо війни між Росією та Україною, вважають західні ЗМІ.