Гройсман націлився купувати більше газу в Угорщині

27 ноября 2016

Уряд хоче закуповувати більше угорського газу, і про це йшлося на зустрічі прем'єр-міністрів України та Угорщини Володимира Гройсмана та Віктора Орбана. Перспективи енергетичної співпраці вони обговорювали під час двостороннього бізнес-форуму.

Голова українського Кабміну подякував колезі за здійснення реверсних поставок газу. В тому числі завдяки ним цього року Україна зовсім припинила купувати газ у Росії. Крім того, Гройсман розраховує на взаємодію в контексті модернізації української ГТС та протидії будівництву "Північного потоку-2" в обхід України. "Наші стосунки мають надважливе стратегічне значення. Ми це цінуємо, усвідомлюємо і будемо докладати зусиль, щоб ці стосунки були між нашими державами кращими", - наголосив український прем'єр.

Окрім цього, Гройсман домовився з колегою про будівництво автостради до угорсько-українського кордону та відкриття нового КПП. А Орбан пообіцяв скасувати для українців плату за національні візи до Угорщини. Тим часом Росія заявила, що готова продати Україні від 1,5 до 4 мільярдів кубометрів газу. Міністр енергетики РФ Олександр Новак наголосив, що поточна ціна "Газпрому" для України навіть нижча за спотові ціни у Європі.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Обзор фильмов, которые выйдут на большие экраны 23 марта 23 марта 2017

Предлагаем Вашему вниманию свежий обзор кинофильмов, которые можно будет увидеть в кинотеатрах Украины с 23 марта

Супермодель Джиджи Хадид снялась в яркой фотоистории со звездами Бродвея 23 марта 2017

Американская модель стала главной героиней нового фотопроекта американского Vogue

Любовь требует времени - психологи 23 марта 2017

Новое исследование американских ученых, возможно, поможет мужчинам и женщинам, страдающим от одиночества, обрести свое счастье в паре.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое