Гройсман націлився купувати більше газу в Угорщині

27 ноября 2016

Уряд хоче закуповувати більше угорського газу, і про це йшлося на зустрічі прем'єр-міністрів України та Угорщини Володимира Гройсмана та Віктора Орбана. Перспективи енергетичної співпраці вони обговорювали під час двостороннього бізнес-форуму.

Голова українського Кабміну подякував колезі за здійснення реверсних поставок газу. В тому числі завдяки ним цього року Україна зовсім припинила купувати газ у Росії. Крім того, Гройсман розраховує на взаємодію в контексті модернізації української ГТС та протидії будівництву "Північного потоку-2" в обхід України. "Наші стосунки мають надважливе стратегічне значення. Ми це цінуємо, усвідомлюємо і будемо докладати зусиль, щоб ці стосунки були між нашими державами кращими", - наголосив український прем'єр.

Окрім цього, Гройсман домовився з колегою про будівництво автостради до угорсько-українського кордону та відкриття нового КПП. А Орбан пообіцяв скасувати для українців плату за національні візи до Угорщини. Тим часом Росія заявила, що готова продати Україні від 1,5 до 4 мільярдів кубометрів газу. Міністр енергетики РФ Олександр Новак наголосив, що поточна ціна "Газпрому" для України навіть нижча за спотові ціни у Європі.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Николь Кидман продемонстрировала изящную фигуру 18 октября 2017

Для светского мероприятия красавица Николь Кидман выбрал блестящее платье в пол

Назван доступный продукт, который помогает не стареть 18 октября 2017

Cырые и предварительно неочищенные семена подсолнечника содержат в себе такую существенную концентрацию витаминов, что их потребление ученые связывают с продлением жизни и молодости.

Музыка, записанная Microsoft на ДНК, поступила в архив ЮНЕСКО 18 октября 2017

Летом прошлого года исследователям Microsoft Research и учёным Вашингтонского университета удалось записать на цепи ДНК 200 Мбайт информации, включая клип группы OK Go, Всеобщую декларацию прав человека на более чем 100 языках, 100 книг из проекта «Гутенберг» и базы данных Crop Trust.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Спасибо 4.5
Спасибо

Отзывов: 1

XOdesign 0.8
XOdesign

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое