Гройсман пообещал не повышать акцизы на алкоголь

11 апреля 2017

В этом году правительство не планирует пересматривать акцизы на алкоголь. Об этом сообщил премьер-министр Украины Владимир Гройсман.

"Нет, мы не планируем никаких повышений. Все параметры, которые мы заложили в бюджет, они являются постоянными на 2017 год. Поэтому никаких изменений в течение года мы не планируем", – сказал Гройсман, отвечая на вопрос, собирается ли правительство пересмотреть акцизы на алкоголь.

Напомним, в ВРУ еще не знают, когда будут пересматривать акцизы на алкоголь. При этом, по ее словам, дважды повышать акцизы на водочные изделия в 2017 году не было никакого смысла.

www.segodnya.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Перша жінка-тайконавт з Гонконгу вирушить на китайську космічну станцію 24 мая 2026

Новим членом екіпажу на китайській космічній станції «Тяньгун» (Tiangong) стане перша жінка-тайконавт з Гонконгу — колишня співробітниця поліції з докторським ступенем у галузі комп'ютерної криміналістики. Про це повідомило агентство Bloomberg з посиланням на китайські ЗМІ.

WhatsApp покаже окремим списком, хто з контактів онлайн 24 мая 2026

У останній бета-версії WhatsApp для iPhone згадується оновлений інтерфейс списку контактів, в якому буде спрощено перегляд тих, хто знаходиться в мережі, а також тих, хто був активний останнім часом, повідомляє ресурс WABetaInfo.

Сенатори США вимагають від Пентагону розблокувати допомогу Україні 24 мая 2026

Йдеться про $400 млн для України та ще $200 млн для оборонних програм Естонії, Латвії та Литви.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Онлайн кінотеатр 5.0
Онлайн кінотеатр

Отзывов: 1

ІПАГ НАМН України 5.0
ІПАГ НАМН України

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше