22 августа 2024
Кіберфахівці Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України атакували сервери російських телеканалів. Після цього в ефірі низки телекомпаній показували відеоролики про війну в Україні. Про це з посиланням на джерела повідомляє Суспільне в четвер, 22 серпня.
На російських телеканалах показували об'єктивні ролики про наслідки російської війни в Україні.
Відео від ГУР тричі продемонстровали в прайм-тайм телеканалів Первоуральськ ТВ, Евразия 360, Евразия. Первый канал та інших.
Частина каналів, які атакувало ГУР, входять до медіахолдингу тамтешнього олігарха Андрія Комарова.
Російські фахівці з кібербезпеки спробували виправити ситуацію, але не змогли завадити атаці, тому вирішили перервати трансляцію дев'яти телеканалів:
Телеканали не мовили тривалий час з моменту здійснення атаки, про що свідчать і публічні звернення до телеглядачів.
Станом на ранок 22 серпня тільки Евразия 360 та ТВ-3 частково відновили свою роботу, як мовлення інших лишається заблокованим.
Нагадаємо, урядова команда реагування CERT-UA зафіксувала масове розповсюдження електронних листів зі шкідливим програмним забезпеченням, що надсилаються начебто від імені Служби безпеки України.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Названо важливі ознаки нестачі та надлишку йоду в організмі 19 марта 2026
Щитовидна залоза належить до залоз внутрішньої секреції і тому входить до складу ендокринної системи.
Катар видворяє іранських дипломатів після удару по енергетичному центру 19 марта 2026
Доха оголосила персонами нон грата військових та безпекових аташе посольства Ірану. Їм дали добу, щоб залишити країну.
США зняли санкції з низки осіб і компаній, які діяли на користь РФ 19 марта 2026
Із санкційного списку вилучили низку турецьких ІТ- компаній та осіб, що працюють у сфері цифрових технологій і штучного інтелекту. Причини такого кроку не пояснюються.