23 марта 2025
Журналісти Голосу Америки та їхні профспілки подали до суду на адміністрацію Дональда Трампа. Про це повідомляє Reuters у суботу, 22 березня.
Агентство нагадує, що минулого тижня понад 1300 співробітників Агентства глобальних медіа США були відправлені в "відпустку", що може означати фактичне припинення роботи ЗМІ.
Журналісти подали до федерального суду Нью-Йорка позов, у якому заявили, що ці дії Білого дому порушують Першу поправку до Конституції та закони, згідно з якими Конгрес уповноважив і фінансував Голос Америки.
Позов вимагає від суду скасувати рішення про закриття Агентства глобальних медіа США, яке фінансує Голос Америки та інші ЗМІ, такі як Радіо Вільна Європа, Радіо Свобода та Радіо Вільна Азія.
Швидке закриття заохотить авторитарні режими в усьому світі, вказано в позові.
"У багатьох частинах світу зникло критично важливе джерело об'єктивних новин, і лише підцензурні державні ЗМІ заповнять цю порожнечу", - заявили позивачі.
Нагадаємо, 15 березня президент США Дональд Трамп підписав указ щодо максимального скорочення функцій і роботи співробітників кількох відомств для боротьби з бюрократією, серед них названо урядове агентство США з глобальних медіа (USAGM), яке контролює Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода і Голос Америки.
Через кілька днів Радіо Свобода подало позов до Окружного суду США по округу Колумбія.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дешеві смартфони можуть зникнути: ринок чекає жорстка трансформація 2 марта 2026
Дешеві смартфони можуть зникнути: ринок чекає жорстка трансформація
Трамп назвав строки війни в Ірані 2 марта 2026
Глава Білого дому заявив, що операція в Ірані йде за планом, а бойові дії можуть тривати до чотирьох тижнів.
Бюджетний MacBook буде «неймовірно вигідним» — Apple готує роздрібні магазини до ажіотажу 2 марта 2026
Apple ось-ось представить бюджетний MacBook, ціна якого починається від $599, на заході Apple Experience. У компанії впевнені, що новинка стане «неймовірною пропозицією» і зможе спонукати багатьох користувачів Windows і Chromebook перейти на macOS. Більше того, в Apple розраховують, що ноутбук привабить і власників iPhone, які досі не користувалися комп'ютером.