14 июля 2023

Український гурт KAZKA став фігурантом російської ІПСО (інформаційно-психологічної операції), націленої на підрив репутації зірок та пропаганди в РФ. Артистів підставили, змонтувавши ролик, де менеджерка гурту нібито погоджується на пропозицію провести корпоратив, де будуть росіяни.
Блогер Богдан Беспалов звернувся до гурту за коментарем і отримав відповідь. За словами менеджерки, вона навіть не розповідала музикантам про цю пропозицію, адже одразу її відкинула (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).
Однак відмова не завадила росіянам змонтувати ролик так, начебто вони отримали позитивну відповідь від українського гурту. Сюжет був націлений на дискредитування колективу. Так пропагандисти спробували довести росіянам, що українці за гроші можуть продати свої принципи.
"Цей ролик змонтовано з кількох розмов, щоб повністю викривити суть. Неприємно, але нічого дивного. Ми знаємо, з ким маємо справу. Я розмовляла з представниками європейської компанії щодо івенту в Туреччині. Почувши, що там будуть росіяни, я навіть не пропонувала учасникам цю роботу", – йдеться в коментарі.

Менеджерка гурту зауважила, що KAZKA має чітку проукраїнську позицію та відмовлявся від усіх заходів у Росії, хоч треки музикантів там були дуже популярними.
"Викриття" українців влаштували автори непопулярного YouTube-шоу "Повесточка", який створили близько місяця тому. Брехня про українських артистів наразі набрала на каналі найбільше переглядів і поширилася в інших соцмережах, тож можна припустити, що "Повесточка" – чергова російська ІПСО, націлена на пропаганду расизму та війни.

Раніше OBOZREVATEL писав, що російські кінодіячі зганьбилися через відфотошоплене фото з України в підлітковій драмі. Як Міністерство культури РФ перетворило історію про перше кохання в пропаганду гинути в Україні – читайте за посиланням.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Агенти під прикриттям і барикади із залізобетону: у Голлівуді готуються до можливого теракту на "Оскарі-2026" 12 марта 2026
Агенти під прикриттям і барикади із залізобетону: у Голлівуді готуються до можливого теракту на "Оскарі" "Оскар 2026" має відбутися у ніч з 15 на 16 березня
У РФ закликали готуватися до безстрокових відключень інтернету 12 марта 2026
За минулий рік російська економіка втратила близько 1 трлн рублів від уповільнення доступу до інтернету, шатдауну та блокування соцмереж.
Кум Насті Каменських розкрив, чому співачка образилася на нього 12 марта 2026
"Я підтримую Настю, але..." Кум Каменських розкрив, чому співачка образилася на нього Геннадій Вітер пояснив свою позицію