29 февраля 2016
Американская певица Гвен Стефани пришла на вечеринку по случаю проведения церемонии "Оскар" в Беверли-Хиллз в голом платье. 46-летняя певица выбрала прозрачное платье красного цвета со вставками из шелка из кутюрной коллекции российского бренда yanina couture.
Кроме яркого наряда, Гвен удивила своих поклонников выходом за руку со своим новым бойфрендом – кантри-музыкантом Блейком Шелтоном. Стоит отметить, что это первый официальный выход пары.

Как сообщалось ранее, трансляция 88-я церемония вручения самой престижной кинопремии мира "Оскар" состоялась в прямом эфире канала "Украина" в ночь с 28 на 29 февраля 2016 года.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЄС не готовий до ескалації гібридної війни РФ - ЗМІ 27 августа 2026
Дрони, диверсії та підпали військових підприємств стають частиною кампанії Москви, тоді як ЄС переважно реагує на окремі інциденти і залишається в обороні.
Словаччина допоможе Польщі захищати повітряний простір 27 августа 2026
Словаччина направить до Польщі сучасний 3D-радар для посилення захисту повітряного простору та виявлення загроз з боку безпілотників.
Створювачі дронів-доставників стурбовані проблемою зниження шуму під час їхньої роботи 27 августа 2026
Якщо розробники повітряних таксі на електричній тязі відносять зниження рівня шуму в порівнянні з класичними вертольотами до безсумнівних переваг своєї продукції, то у творців більш компактних засобів безпілотної доставки вантажів повітрям такої бази для порівняння немає, і їм доводиться серйозно задумуватися над методами зниження рівня шуму.