Хіменес-Браво занурився в крижану річку на Водохреща. Відео

7 января 2024

6-го січня в Україні відзначають Хрещення Господнє, або ж як ще кажуть Водохреща. Деякі віряни за традицією у цей день занурюються в ополонку чи водойму. Серед них і шеф-кухар Ектор Хіменем-Браво.

Ресторатор показав у своєму Instagram відео занурення та поцікавився, "хто ще цього року купався".

Ектор тричі занурився у воду

скріншот з instagram

Цікаво, скільки градусів водичка?

скріншот з Instagram

До речі, у минулі роки чимало українських зірок та високопосадовців були прихильниками цієї традиції. Зокрема, мер столиці Віталій Кличко, а також Олег Ляшко.

Нагадаємо, під час одного з обстрілів Києва у листопаді 2023-го уламок ракети розбив вікно в квартирі Ектора. Зі слів шеф-кухаря, то був жахливий момент, який вкотре нагадав, що треба підтримувати ЗСУ.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ЄС спростить визнання українських водійських посвідчень 15 мая 2025

ЄС спростить визнання українських водійських посвідчень

Супермодель Гайді Клум грубо порушила дрес-код Каннського кінофестивалю 15 мая 2025

Супермодель Гайді Клум грубо порушила дрес-код Каннського кінофестивалю. Фото Модель була не єдиною гостею, яка порушила нові обмеження

55-річна Лопес під час репетиції дістала травму обличчя. Фото 15 мая 2025

Американська акторка та співачка Дженніфер Лопес, готуючись до церемонії American Music Awards 2025, яка відбудеться 26-го травня і на якій вона виступить і в ролі ведучої, і в ролі артистки, дістала травму під час репетиції.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Dental Art 5.0
Dental Art

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше