26 января 2024
Мексиканська акторка Сальма Хаєк, яка не боїться показуватися шанувальникам справжньою, без мейкапу та з сивиною, наробила селфі для свого Instagram.
57-річна зірка поділилася враженнями від поїздки на ферму, де її пригостили полуницею.
Виглядає смачно
"Вдячна за ці моменти з'вязку з Матінкою-природою. Кожен укус оповідає історію сонця, землі та води", - написала Сальма.
Хаєк відвідала ферму та поділилася враженнями
"І так, цей лимон завбільшки з мою голову - в природи своє почуття гумору!", - додала вона.
Інстаграмні помідорки
Сальма не приховує, що дуже любить попоїсти, тому все своє життя перебуває на межі того, щоби бути товстункою
Той самий велетенський лимон
Нагадаємо, торік підписники Хаєк запідозрили її в використанні фотошопу.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кім Чен Ин анонсував нову ядерну політику КНДР 14 сентября 2025
Північнокорейський диктатор наголосив, що 9-й з’їзд партії висуне політику одночасного посилення ядерних і звичайних сил у сфері національної оборони.
Папа Римський зробив заяву про війну в Україні 14 сентября 2025
Глава Католицької церкви розділив роль Ватикану у закликах до миру та безпосередньому посередництві у конфліктах.
Клопотенко зустрівся з принцом Гаррі в Києві та подарував йому страву, яку любила принцеса Діана 14 сентября 2025
Шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко попозував з принцом Гаррі, який 12 вересня відвідав Київ, на пероні залізничного вокзалу та розповів, який український презент вручив герцогу Сассекському.