Хакери дізнались, скільки коштують іранські шахеди для РФ

7 февраля 2024

Хакери з угрупування Prana Network, заявили, що зламали поштові сервери іранської компанії IRGC Sahara Thunder, на яких знаходився масив даних про виробництво ударних безпілотників Shahed-136 для Росії.  Про це повідомляє Мілітарний.

Зазначається, що компанія IRGC Sahara Thunder є фіктивною фірмою під керівництвом вартових ісламської революції, яка сприяє продажу зброї до РФ.

Хакери опублікували інформацію про переговори між іранською та російською стороною щодо розміщення виробництва у російській вільній економічній зоні Алабуга.

Як повідомляється, іранською стороною було озвучено стартову вартість "шахеда" у  23 млн руб за одиницю (375 тис дол). Однак у ході переговорів було досягнуто домовленості на рівні 12 млн руб за одиницю, при замовленні 6000 одиниць (193 тис дол) або 18 млн руб (290 тис дол) при замовленні 2000 одиниць.

Інші документи свідчать, що принаймні частково РФ проводить свої фінансові операції та платежі з Іраном у золоті.

Так, організація Алабуга Машинери в лютому 2023 року передала іранській підставній компанії Sahara Thunder, імовірно, в якості оплати послуг та товарів, 2 млн грамів золота в злитках.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Іран розробив нову модель "шахеда" для Росії.

Міністр закордонних справ Ірану Хоссейн Амір-Абдуллахіан заявив, що іранська сторона не надавала жодних дронів і ракет Росії для використання проти України.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Європейці масово переходять на електрокари: ринок авто в ЄС зріс на 5% 29 мая 2026

Європейці масово переходять на електрокари: ринок авто в ЄС зріс на 5%

"Я ж не співак": Байдак на шоу Кароль продекламував "Дивлюсь я на небо" 29 мая 2026

Комік Василь Байдак у шоу Тіник Кароль не заспівав, а продекламував легендарну пісню "Дивлюсь я на небо"

Відновлення ударів між США та Іраном: стали відомі подробиці 28 мая 2026

Військові удари між США та Іраном відбуваються під час мирних переговорів щодо припинення тримісячної війни.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

АНЦ  
АНЦ

Отзывов: 1

Онлайн кінотеатр 5.0
Онлайн кінотеатр

Отзывов: 1

Зоомагазин Paddington 5.0
Зоомагазин Paddington

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше