Хакери з КНДР за рік накрали криптовалюти на $2 млрд

18 декабря 2025

Північнокорейські хакери у 2025 році викрали рекордні 2 млрд доларів у криптовалюті, що значно перевищує показники 2024 року і підкреслює здатність країни здійснювати масштабні кібератаки. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на звіт компанії Chainalysis Inc, яка займається аналізом блокчейну. 

Більшість цієї суми припадає на найбільше в історії цифрове пограбування у лютому, коли північнокорейські хакери викрали 1,5 млрд доларів із криптобіржі Bybit. Цей інцидент підняв загальні оцінки криптовалютних "трофеїв" Північної Кореї до щонайменше 6,75 млрд доларів з початку ведення обліку.

За даними дослідження, доходи КНДР від крадіжки криптовалют зросли більш як на 50% порівняно з 2024 роком, становлячи більшу частину від загальних втрат криптоіндустрії - близько 3,4 млрд дол. із січня до початку грудня.

В цьому році загалом зафіксовано менше атак, та Північна Корея продовжує використовувати ІТ-фахівців у криптосервісах для отримання привілейованого доступу, що дозволяє проводити масштабні кібератаки.

Компанія Chainalysis заявила, що масовий приплив викрадених коштів на початку 2025 року дав дослідникам безпрецедентне уявлення про методи відмивання криптовалют у Північній Кореї.

Зловмисники використовують складні схеми, зокрема розбивку платежів на дрібні транші, щоб уникнути виявлення.

Нагадаємо, аналітики попередили, що Росія та Північна Корея почали співпрацювати в галузі кібератак.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Активи РФ: Туск заявив про "переломний момент" 18 декабря 2025

Все йде до надання Україні репараційної позики на базі російських заморожених активів, зазначив Дональд Туск.

Теракт у Сіднеї: наймолодшою жертвою стала українська дівчинка 18 декабря 2025

Сім'я 10-річної Матильди переїхала в Австралію ще в 2014 році, побоюючись війни з РФ на тлі окупації росіянами Криму.

"Мурік" із гурту Green Grey ошелешив історією, як 7 років мав коханку та став ворогом власному сину 18 декабря 2025

Зраду видало одне СМС: "Мурік" із гурту Green Grey ошелешив історією, як 7 років мав коханку та став ворогом власному сину Тепер їхнє спілкування мінімальне

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше