Стало відомо, хто замінить Вітні Г’юстон у рімейку культової стрічки «Охоронець»

17 сентября 2021

«Друзі», «Беверлі-Гіллз, 90210», «Пліткарка», «Секс у великому місті», а тепер ще й культова картина «Охоронець» — у черзі рімейків гідне поповнення. Понад 30 років тому романтична стрічка з Вітні Г’юстон у головній ролі зібрала у світовому прокаті понад 400 мільйонів доларів, а саундтрек до картини й досі не залишає світових чартів.

Що ж до нової роботи Warner Bros., то відомо, що над фільмом працює 72-річний Лоуренс Кездан, який написав оригінальний сценарій і режисер Метью Лопес.

А от подробиці того, хто саме виконає головні ролі наразі достеменно невідомі. Серед ймовірних імен — Тесса Томпсон, Кріс Гемсворт, а також інша зіркова пара — Ченнінґ Тейтум і Карді Бі.

jetsetter.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

"Укрпошта" розпочала продаж старих радянських машин через аукціон 15 мая 2026

"Укрпошта" розпочала продаж старих радянських машин через аукціон

Букмекери оновили прогнози після виступу України у півфіналі Євробачення 2026 15 мая 2026

Букмекери оновили прогнози після виступу України у півфіналі Євробачення 2026 Повна картина букмекерських прогнозів формується ближче до гранд-фіналу

Трамп: Сі запропонував допомогу з Ормузькою протокою 15 мая 2026

Глава Білого дому розповів про перші бізнесові домовленості з китайським лідером, та про його ставлення до війни в Ірані.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше