16 октября 2012
Министерство финансов будет настаивать, чтобы законопроект о трансфертном ценообразовании был обязательно рассмотрен Верховной Радой в текущем году, если не нынешнем составом, то уже новым. Об этом в интервью ZN.UA заявил глава Минфина Юрий Колобов.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
mignews.com.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
В Таїланді затримали російського блогера, який кохався в кузові пікапа на ходу 26 сентября 2025
Знімав принизливі відео з повіями: в Таїланді затримали російського блогера, який кохався в кузові пікапа на ходу Інцидент стався на одній з доріг міста Пхукет
Ірена Карпа розказала про кризу в стосунках із чоловіком і що врятувало їхній шлюб 26 сентября 2025
Виявляється, співачка та письменниця Ірена Карпа і її чоловік Луї Требюше могли днями й не відсвяткувати 7-му річницю свого шлюбу. Деякий час тому подружжя пережило серйозну кризу в стосунках.
Дружина футболіста Забарного у вечірній сукні оголила плечі і стегно на гала-вечері в Парижі. Фото 26 сентября 2025
Ангеліна підкреслила красу і біляве волосся глибоким кольором сукні