30 июня 2013
Європейський політичний бомонд розлютили ірландські банкіри. П'ять років тому, у розпал економічної кризи Англо-Ірландський банк попросив 7 мільярдів євро на рекапіталізацію.
Європа гроші дала, проте фінустанова все одно збанкрутіла. І лише тепер з'ясувалося: банкіри навіть не думали віддавати кошти. А цифри фактично взяли зі стелі. Це стало відомо після того, як видання Irish Independent опублікувало телефонні записи топ-менеджерів. Вони відверто сміються над фінансовою допомогою. Головне, за словами банкірів, отримати ті бісові гроші. На телефонні записи вже відреагувала федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель.
Ангела Меркель, федеральний канцлер Німеччини:
- Для людей, які щодня ходять на роботу та чесно заробляють собі на життя, дізнатися про таке неймовірно боляче. Такі вчинки шкодять не лише економіці, демократії та всьому, над чим ми працюємо.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
podrobnosti.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві конфлікт на вулиці завершився різаниною: госпіталізували чотирьох людей 28 июля 2026
У Києві конфлікт на вулиці завершився різаниною: госпіталізували чотирьох людей. Подробиці Нападнику загрожує ло семи років позбавлення волі
Експерт називає 4 способи зменшити ризик раку і хвороб серця 27 июля 2026
Відомий експерт в області довголіття, доктор Сінклер, розповідає про способи продовження життя за рахунок зменшення…
58-річна поп-зірка Кайлі Міноуг, яка поборола рак грудей, вразила підтягнутою фігурою у купальнику 27 июля 2026
58-річна поп-зірка Кайлі Міноуг, яка поборола рак грудей, вразила підтягнутою фігурою у купальнику. Фото Співачка показала, як провела відпочинок у Франції