Испанская авиакомпания отменила половину рейсов

19 февраля 2013

Найбільший авіаперевізник Іспанії літатиме у півкрила.

Цього тижня, через страйк співробітників, компанія Іберія скасує майже половину своїх рейсів - це близько тисячі польотів.

Пілоти, стюардеси та інші працівники не ходитимуть на роботу від сьогодні і аж до п'ятниці. Вони протестують проти можливих скорочень. Щоб покращити своє фінансове становище, авіакомпанія планує звільнити майже чотири тисячі робітників, а решті зменшити зарплату. Але профспілки вимагають відмовитися від цих планів і погрожують новими страйками у березні. Вони можуть коштувати компанії до ста мільйонів євро.

Едуардо Гарсіа, член профспілки:

- Ми змушені йти на радикальні кроки, щоб захистити наші робочі місця. Вперше за всю історію компанії заплановані такі масштабні скорочення - хочуть звільнити майже 20 відсотків працівників.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

podrobnosti.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Fox придбала конкурента Netflix за 22 мільярди доларів 16 июня 2026

Американська телевізійна компанія Fox оголосила про придбання стримінгової платформи Roku за 22 мільярди доларів, що, як очікується, дозволить розширити онлайн-охоплення спортивного та новинного контенту Fox, а також зміцнити її позиції на рекламному ринку.

У Києві чоловік із кулаками напав на школярів, а потім втік 16 июня 2026

У Києві чоловік із кулаками напав на школярів, а потім втік. Подробиці і фото Зловмиснику загрожує кримінальна відповідальність

Лукашенко вибачився перед Зеленським за свої слова 16 июня 2026

Україні "з боку Білорусі... якихось військових дій чекати не слід", запевнив вчергове голова правлячого режиму Білорусі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чернега Віолетта 5.0
Чернега Віолетта

Отзывов: 1

Серж Н 0.5
Серж Н

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше