4 сентября 2024
Телеведуча Лідія Таран показалася з дочкою Василиною, яка, незважаючи на навчання у французькому ліцеї, не кидає українську онлайн-школу.
У своєму Instagram Таран показалася зі 16-річною школяркою та розхвалила українських дітей.

На фото - черга у французький ліцей, в якому навчається дочка Таран
"Ну все, мам, іди звідси вже☺️ Не дала навіть сльозу пустити. Вчора Василина почала українську школу онлайн, сьогодні о 8мій стала в чергу (позаду нас на фото) за знаннями у французький ліцей.
Українські діти - кіборги освіти. Тримають подвійне навантаження. Вірю, що зараз зростає найкрутіше, найрозумніше і найпатріотичніше покоління", - заявила Лідія.

Як відомо, Василина - дочка Таран від колишнього чоловіка, телеведучого Андрія Доманського
Як відомо, телеведуча з дочкою протягом повномасштабного вторгнення живе у Франції. Але іноді навідуються в Україну. Нещодавно Лідія викладала фото зі своєю колегою і подругою Марічкою Падалко.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Італія профінансує новий корпус лікарні на Одещині 9 декабря 2025
Україна та Італія підписали угоду про виділення безвідсоткового кредиту у 30 мільйонів євро на будівництво нового сучасного лікувального корпусу.
Цього разу без сурогатної матері: в Ребел Вілсон і її дружини народиться друге дитя 9 декабря 2025
Австралійська акторка Ребел Вілсон і її дружина Рамона Агрума незабаром стануть мамами двох діток.
OnePlus розкрила ключові характеристики Pad Go 2 перед світовим анонсом 9 декабря 2025
OnePlus розкрила ключові характеристики Pad Go 2 перед світовим анонсом