21 декабря 2023
Австралійська акторка Ніколь Кідман в Сіднеї показалася на показі драми Expats від Amazon Prime.
На червоному хіднику 56-річна зірка попозувала у довгій сукні кольору шампань та в компанії свого чоловіка, співака Кіта Урбана.
Про це повідомляють The Daily Mail.
Цікаво, що верхня частина тулуба акторки виглядає значно світліше. Схоже, що Кідман вирішила трохи підчаклувати тіло автозасмагаою (адже контант з ультрафіолетом є небезпечним для її здоров'я).

Ніколь оголила (чомусь) засмагле стегно з-під сукні кольору шампань

Кіт обрав доволі високу платформу, ймовірно, щоб трохи компенсувати різницю у зрості


Як відомо, Кідман завжди ретельно готується до хідників і любить епатувати розкішним вбранням. Раніше на одному з заходів вона показала яскраве поєднанння екстравагантної сукні ніжно-блакитного кольору з чорними рукавичками.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Британії запасів газу вистачить лише на два дні - ЗМІ 9 марта 2026
Трейдери вирішили скористатися ситуацією в Великій Британії й встановлюють високі ціни на газ, оскільки знають, що країна не має іншого вибору, окрім як перебити ціну своїх європейських конкурентів.
Відразу три камери на 200 Мп: на ринку може з'явитися унікальний смартфон 9 марта 2026
Відразу три камери на 200 Мп: на ринку може з'явитися унікальний смартфон
Xiaomi може перестрибнути через покоління: замість Xiaomi 18 готують Xiaomi 26 9 марта 2026
Xiaomi може перестрибнути через покоління: замість Xiaomi 18 готують Xiaomi 26