22 августа 2022
Кількість жертв внаслідок великої аварії за участю вантажівки в турецькому місті Мардін суттєво зросла. Про це повідомило агентство Reuters у ніч на неділю, 21 серпня.
Наразі відомо щонайменше про 32 загиблих та 20 постраждалих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
Міністр юстиції Бекір Боздаг повідомив, що Генеральна прокуратура Дерріка ініціювала судове розслідування через ДТП.
Нагадаємо, 20 серпня вантажівка, у якої відмовили гальма, врізалася в натовп людей у місті Мардін після зіткнення з двома автомобілями. Спочатку повідомлялося про 16 загиблих та 29 постраждалих.
Раніше в Пакистані в аварії з автобусом та нафтовою цистерною загинули 20 людей, вижили шестеро.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Три дні бунтів у Лос-Анджелесі: у Трампа погрожують армією 9 июня 2025
В Лос-Анджелесі набирають оборотів протести на тлі імміграційних репресій Трампа. Міністр оборони погрожує мітингарям морською піхотою.
Орбан зробив несподівану заяву щодо Росії 9 июня 2025
Війна в Україні не переросте у глобальний конфлікт, бо Росія занадто слабка, вважає Віктор Орбан.
СБУ затримала агента ФСБ, який коригував удари росіян по Києву 9 июня 2025
СБУ затримала агента ФСБ, який коригував удари росіян по Києву