20 сентября 2025
Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин відвідав випробування нових бойових дронів і наказав посилити їхні можливості штучним інтелектом. Про це у п’ятницю, 19 вересня, повідомляє Reuters із посиланням на північнокорейське державне агентство KCNA.
Зазначається, що Кім Чен Ин спостерігав за випробуваннями тактичного безпілотного ударного літака Кумсон і стратегічного розвідувального дрона.
Він залишився задоволений результатами, а також затвердив план подальшого вдосконалення безпілотників, зокрема з використанням штучного інтелекту.
Нагадаємо, Кім Чен Ин анонсував нову ядерну політику КНДР, яка передбачає паралельний розвиток ядерного потенціалу та традиційних збройних сил.
Кім Чен Ин оглянув новий ракетний комплекс
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Представлені смарт-годинники OnePlus Watch 4 22 апреля 2026
OnePlus, яка в останній час почала поступово згортати свою діяльність, представила розумні годинники під управлінням Wear OS 6. Незважаючи на нову програмну платформу, OnePlus Watch 4 працюють на тому ж чіпі, що й їхні попередники.
Новий Oppo Find X9 Ultra отримав подвійну камеру на 200 Мп та батарею 7000 мА·год 22 апреля 2026
Новий Oppo Find X9 Ultra отримав подвійну камеру на 200 Мп та батарею 7000 мА·год
Смачний фрукт, який може зробити кров густішою 22 апреля 2026
Хто б міг подумати, що банан на таке здатен!