Кінопремія Bafta 2023: проривом року став фільм про війну, а найкращою документалкою – стрічка про Навального

21 февраля 2023

Напередодні, 19 лютого в Лондоні Британська академія телебачення і кіномистецтва оголосила переможців щорічної кінопремії BAFTA. Найбільше нагород забрав фільм про Першу світову війну "На західному фронті без змін", а в номінації "Найкраща документальна стрічка" переміг "Навальний".

Переможців оголосили в Королівському фестивальному залі Southbank Centre, а на захід запросили герцогів принца Вільяма та Кейт Міддлтон. З усіма переможцями можна ознайомитися на сайті кінопремії (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Найкращий фільм — "На західному фронті без змін"

Найкращий британський фільм — "Банши Інішерина"

Найкращий режисер — Едвард Берґер, "На західному фронті без змін"

Найкращий іноземний фільм — "На західному фронті без змін"

Найкращий документальний фільм — "Навальний"

Найкращий дебютний фільм — "Сонце моє"

Найкращий мультфільм — "Піноккіо Ґільєрмо дель Торо"

Найкраща акторка — Кейт Бланшетт, "Тар"

Найкращий актор — Остін Батлер, "Елвіс"

Найкращий актор другого плану — Баррі Кеоґан, "Банши Інішерина"

Найкраща акторка другого плану — Керрі Кондон, "Банши Інішерина"

Найкращий оригінальний сценарій — "Банши Інішерина"

Найкращий адаптований сценарій — "На західному фронті без змін"

Найкраща операторська робота — "На західному фронті без змін"

Найкраща робота художника-постановника — "Вавилон"

Найкращі костюми — "Елвіс"

Найкращий грим — "Елвіс"

Найкращі спецефекти — "Аватар: Шлях води"

Найкращий саундтрек — "На західному фронті без змін"

Найкращий звук — "На західному фронті без змін"

Раніше OBOZREVATEL писав, що 24 січня Академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила претендентів на престижну премію "Оскар". Церемонія нагородження відбудеться 13 березня цього року, і на ній побореться за перемогу стрічка українського виробництва.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Росія отримує транзистори з Німеччини, попри санкції - ГУР 17 февраля 2026

Москва для досягнення своїх цілей використовує давні зв’язки: агентів впливу та "тіньових" лобістів своїх інтересів.

Вчені навчилися «консервувати» сонячне тепло на зиму 17 февраля 2026

Просте нагрівання води в сонячному колекторі на даху не дозволяє зберігати тепло надовго. Було б чудово нагріти теплоносій влітку, а використовувати його взимку. Саме до цього прагнуть розробники систем накопичення тепла на основі молекулярної теплової інверсії, коли під дією світла молекула вбирає енергію, а потім контрольовано її віддає. У цій галузі довго не було проривів, але тепер наша ДНК підказала вірний напрямок.

Названі найпопулярніші гібридні авто в Україні у 2026 році 17 февраля 2026

Названі найпопулярніші гібридні авто в Україні у 2026 році

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше