6 марта 2025
Британська акторка Кіра Найтлі разом із чоловіком Джеймсом Райтоном відвідала урочисту вечерю Le Grand Diner du Louvre під час Паризького тижня моди осінь-зима 2025-2026.
39-річна зірка з’явилася в елегантній кутюрній сукні від Chanel, що мала об'ємну спідницю та витончений фатиновий елемент на талії, пише Daily Mail. Її образ доповнювало розкішне кольє з камінням і блискучі сережки.
Чоловік Кіри, музикант Джеймс Райтон, був одягнений у чорний смокінг з білою сорочкою. Це рідкісний вихід пари на публіку, тому він викликав значну увагу фанатів.

Закохані усміхалися фотографам, тримаючись за руки на тлі Лувру.
Нагадаємо, подружжя зіграло весілля у 2013 році й разом виховує двох доньок: 9-річну Еді та 5-річну Делайлу. Торік старшій дитині акторки діагностували дислексією.
Не секрет, що Найтлі відома своїми екстравагантними луками. В її модному портфоліо є оголена фотосесія і чимало виходів на червону доріжку. Якось романтичну зйомку Кірі зробила українська фотографиня. До речі, в образах Chanel вона теж позує не вперше.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Російський фрегат провів "тіньові" танкери через Ла-Манш 10 апреля 2026
Фрегат російського флоту Адмірал Григорович супроводжував два нафтові танкери, що перебувають під санкціями Великої Британії.
Скільки разів на день варто їсти школяру 10 апреля 2026
Потреби школяра вимагають регулярного харчування.
В Україні вводять оливкові номерні знаки: кому їх видаватимуть 10 апреля 2026
В Україні вводять оливкові номерні знаки: кому їх видаватимуть