20 апреля 2016
Кабмін схвалив угоду на 97 млн євро між українським урядом та Єврокомісією про підтримку децентралізації.
Про це на своїй сторінці у Twitter написав віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.
"Щойно Кабінет міністрів схвалив проект угоди на 97 млн євро між урядом України та Європейською комісією про підтримку децентралізації", - зазначив він.
За словами Зубка, угода між Україною та ЄС є потужною інвестицією в виховання нової еліти на місцях, сильних і освічених людей, які готові бути лідерами.
Зазначимо, програма, яка започатковується в рамках цієї угоди, розрахована на 4 роки і спрямована на підтримку реформи місцевого самоврядування, децентралізації в Україні, а також регіонального розвитку. Загальна сума фінансування за програмою - 97 млн євро.
Нагадаємо, раніше Зубко розповів, як Україна розпорядиться багатомільйонною фіндопомогою ЄС для децентралізації.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
До 78 годин без підзарядки: оприлюднено всі характеристики Redmi 17 5G 5 августа 2026
До 78 годин без підзарядки: оприлюднено всі характеристики Redmi 17 5G
Визначено сніданок, який поліпшує роботу кишечника 5 августа 2026
Здоров’я кишечника не можна ігнорувати. Справа в тому, що експерти знаходять все більше і більше…
Військові структури РФ потрапили до "чорного списку" США 5 августа 2026
Держдеп США додав до санкційного списку громадян РФ, підрозділи Міноборони та компанії через порушення закону INKSNA щодо Ірану, Сирії та КНДР.