Кабмін відпустив ціни на продукти у "вільне плавання"

2 октября 2016

Відсьогодні, 1 жовтня, в Україні почав діяти пілотний проект уряду щодо скасування державного регулювання цін на продукти харчування.

Нововведення діятиме до  1 січня 2017-го. Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив  22 вересня.

"Проект постанови розроблено з метою практичного дослідження дієвості цінового регулювання, що регламентується постановою уряду від 1996 року номер 1548, і подальшого ухвалення рішення про доцільність такого регулювання", – наголошував перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи постанову.

Призупинять регулювання цін зокрема на дитяче харчування, хліб, борошно, крупи, яйця, соняшникову олію та м'ясо-молочні продукти. Раніше експерти зазначали, що ціни на ці продукти не повинні б суттєво зрости. Адже підприємці вже давно знайшли способи обходити нормативи. Скажімо, на 0,1% змінюють показник жирності молока, масла чи сметани й автоматично не підпадають під держрегулювання.

Раніше повідомлялося, що зз 1 жовтня в Україні тимчасово скасують державне регулювання цін на продукти харчування. Експеримент, який триватиме до кінця року, є антикорупційним кроком та покликаний подолати один з інструментів тиску на бізнес, наголошував глава Кабміну Володимир Гройсман. 

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Fujitsu готовит к релизу карманный планшет Arrows Tab V567/P и обновлённый неттоп Esprimo Q956/MRE 22 января 2017

В рамках проекта Fujitsu 18 (18 устройств на базе операционной системы Windows 10) японский производитель анонсировал планшетный компьютер Arrows Tab V567/P, который уже через несколько дней должен появиться в магазинах Страны восходящего солнца.

Голодание с 5 вечера до 8 утра позволит похудеть и прожить дольше 22 января 2017

Ключом к успешному избавлению от лишнего веса является не какая-то специфическая диета, а отказ от приема пищи после 5 часов вечера. 

Медики нашли продукт, вызывающий у женщин бесплодие 22 января 2017

Научные работники утверждают, что в процессе осуществления исследований врачам удалось назвать продукт, вызывающий бесплодие у девушек.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Наш Доктор 0.6
Наш Доктор

Отзывов: 1

Mcars delivery 0.1
Mcars delivery

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое