Кабмін відпустив ціни на продукти у "вільне плавання"

2 октября 2016

Відсьогодні, 1 жовтня, в Україні почав діяти пілотний проект уряду щодо скасування державного регулювання цін на продукти харчування.

Нововведення діятиме до  1 січня 2017-го. Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив  22 вересня.

"Проект постанови розроблено з метою практичного дослідження дієвості цінового регулювання, що регламентується постановою уряду від 1996 року номер 1548, і подальшого ухвалення рішення про доцільність такого регулювання", – наголошував перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи постанову.

Призупинять регулювання цін зокрема на дитяче харчування, хліб, борошно, крупи, яйця, соняшникову олію та м'ясо-молочні продукти. Раніше експерти зазначали, що ціни на ці продукти не повинні б суттєво зрости. Адже підприємці вже давно знайшли способи обходити нормативи. Скажімо, на 0,1% змінюють показник жирності молока, масла чи сметани й автоматично не підпадають під держрегулювання.

Раніше повідомлялося, що зз 1 жовтня в Україні тимчасово скасують державне регулювання цін на продукти харчування. Експеримент, який триватиме до кінця року, є антикорупційним кроком та покликаний подолати один з інструментів тиску на бізнес, наголошував глава Кабміну Володимир Гройсман. 

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Как очистить печень натуральными продуктами 23 февраля 2017

Печень — это самый важный «очистительный» орган во всем нашем организме. Наше здоровье и самочувствие во многом зависит от печени.

Смартфон HTC One X10 на платформе Helio P10 замечен на «живых» фотоснимках 23 февраля 2017

Сетевые источники обнародовали «живые» изображения смартфона HTC One X10, анонс которого может состояться на предстоящей выставке мобильной индустрии MWC 2017 в Барселоне (Испания).

Ателье Italdesign показало новый суперкар собственной разработки 23 февраля 2017

Суперкар с полностью карбоновым кузовом станет первой моделью, которая будет продаваться под созданным недавно брендом Italdesign Automobili Speciali.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Экта Сервис 3.8
Экта Сервис

Отзывов: 1

Власна Хата  
Власна Хата

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое