25 октября 2022

Кабінет міністрів України виділив кошти для ліквідації наслідків ракетних обстрілів Києва з боку РФ, які були нанесені 10 жовтня, та відновлення пошкоджених об’єктів. Столиця отримає для на ці роботи 36,9 млн гривень.
Про це йдеться в розпорядженні уряду від 18 жовтня 2022 року. Кошти направили із резервного фонду.
"З метою ліквідації наслідків ракетних обстрілів Києва, які сталися 10 жовтня 2022, та відновлення пошкоджених об’єктів в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 № 64 "Про введення воєнного стану в Україні", виділити 36 902,433 тис. гривень", – йдеться в документі.
Гроші будуть направлені на:
Як повідомляв OBOZREVATEL, на Київщині, станом на 23 жовтня, вже відремонтували понад 2 тисячі приватних будинків і багатоповерхівок на території деокупованих громад. Крім того, в області роблять, все, щоб соціальні послуги були доступними для громадян.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Всього два продукти виявилися здатні скоротити життя 24 июня 2026
Невелике солодке частування не завдасть шкоди здоров’ю. Насправді, якщо дотримуватися простих правил, коли справа стосується…
Їжа, котру не варто брати з собою на літній відпочинок 24 июня 2026
Вона дуже скоро псується.
Через спеку у Франції зупинили АЕС, десятки людей потонули 24 июня 2026
У низці регіонів температура сягає або перевищує 40°C, а подекуди може наближатися до 43°C.