19 июня 2024

Слава Камінська показала улюблену торбинку
Співачка Слава Камінська на фото хизується не лише успішним досвідом мамопластики, а й своїми аксесуарами.
39-річна виконавиця під час шпацірування на Тенеріфе показала свою улюблену торбинку.
Слава похизувалася яскравим аксесуаром бренду Олександри Токарєвої.


Ціна торбинки Слави дорівнює 55360 грн.

Співачка - яскрава особистість і обирає такі самі кольори у стилі
Як відомо, любить похизувалася брендовими торбинками і (екс)дружина нардепа Миколи Тищенка, власниця салонів краси та блогерка Алла Барановська. В арсеналі блогерки є Hermes Kelly, Prada, Balenciaga, Celine, Bottega Veneta, Yves Saint Laurent та клатчі від Valentino, Dior, Chanel.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЄС готується до російських атак на енергооб'єкти - ЗМІ 26 февраля 2026
Безпека енергопостачання є пріоритетним питанням для країн ЄС, особливо після кризи, спричиненої російським вторгненням в Україну у 2022 році.
Легендарна Руслана допоможе обрати конкурента для України на Євробаченні 2026 26 февраля 2026
Легендарна Руслана допоможе обрати конкурента для України на Євробаченні 2026 Співачка стане частиною міжнародного журі
Зірка фільму "Джанґо вільний" наклав на себе руки після 20 років боротьби з важкою хворобою 26 февраля 2026
Психічний розлад взяв гору над ним: зірка фільму "Джанґо вільний" наклав на себе руки після 20 років боротьби з важкою хворобою Актору був 71 рік