Камалія в жовто-блакитному луці завітала на Сицилію. ФОТО

30 ноября 2023

Співачка Камалія потішила сицилійців своїм візитом. Артистка завітала на острів, щоби зустрітися з українцями та заспівати для них.

У своєму Instagram Камалія виклала кілька фото себе в патріотичному вбранні та з жовто-блакитним манікюром.

Схоже, Камалія має в запасі багато жовто-блакитних луків. Шиє на замовлення?

Як зауважила артистка в мережі, її зустріли високопосадовці міста Мессіна включно з мером.

Артистку зустріли на вищому рівні

29-го листопада виконавиця має виступити для українських біженців та своїх італійських шанувальників у шоу Vetrina TV "Magnifica Sicilia Show" у Teatro de Pace del Mela у Мессіні.

Увага на манікюр

Як відомо, Камалія під час війни залишається в Україні, виїжджаючи лише до доньок у Лондон чи з концертами. На початку повномасштабного вторгнення співачка навіть збиралася піти у ЗСУ, але нещодавно зізналася, що її відмовив сам Залужний.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

США відновили санкції щодо РФ - ЗМІ 14 марта 2025

Санкції щодо нафтового, газового та банківського секторів Росії, які були на 60 днів призупинені попередньою адміністрацією, знову в силі.

Камалія в ліжку показала, з ким прокидається. Відео 14 марта 2025

Співачка Камалія у Instagram поділилася незвичним для неї, але напрочуд милим контентом. 47-річна зірка показалася в ліжку зі своїми двома песиками породи шпіц.

Ірена Карпа розповіла про серйозну кризу в шлюбі з чоловіком-французом 14 марта 2025

Негаразди в стосунках пари почалися на тлі повномасштабної війни в Україні.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше