Каменських гайнула до Мексики без Потапа і виклала фото в Мережу

6 апреля 2021

Співачка Настя Каменських полетіла до Мексики відпочивати без свого чоловіка Олексія Потапенка.

Артистка разом із подружками знімає у Тулумі реаліті та заразом насолоджується своїм улюбленим місцем.

"Це місце мене зводить з розуму. Обожнюю місцеву їжу. Кайфую від того, як тут всі одягаються, стиль свободи і любові вќ¤пёЏ Люди незвичайні, безтурботні, веселі. Я не знаю, як буде далі, але зараз this is my place 100 %", - написала Настя в Instagram.

Каменських перезавантажується у Мексиці без Потапа 

Який же відпочинок без фото в купальнику, ще й такому

Нагадаємо, нещодавно Настя зізналася, що фотошопить свої фото та мріє про дитину. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Без петрушки та селфі в туалеті: найдивніші заборони Met Gala та скільки коштує провести вечір серед найвідоміших зірок 4 мая 2026

Без петрушки та селфі в туалеті: найдивніші заборони Met Gala та скільки коштує провести вечір серед найвідоміших зірок Фінансовий поріг участі у заході залишається одним із найвищих у світі

В РФ пожалілися на "примусову" видачу паспортів США дітям дипломатів 4 мая 2026

МЗС РФ називає надання російським "мажорам" громадянства "інтригами" з боку окремих представників адміністрації Трампа.

Google кардинально оновила дизайн та інтерфейс додатку Gemini 4 мая 2026

Останні кілька місяців Google працювала над створенням оновленого дизайну додатку Gemini. Тепер з'явилася можливість оцінити результати цієї діяльності розробників.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

стомотологія Н+  
стомотологія Н+

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше