14 января 2021
Мальдівські канікули Насті Каменських і Потапа тривають, а Instagram-стрічка все більше поповнюється світлинами співачки в купальнику.
От і знову Настя показалася в бікіні зі своїм райським сніданком у басейні. На заздрість усім, хто карантинить у Києві.
Нагадаємо, також на Мальдівах відпочивають Монатік, Фреймут і Полякова.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Зірка "Ліги сміху" Віктор Розовий відповів на звинувачення колишньої дружини у зраді: вона відреагувала 19 мая 2025
Зірка "Ліги сміху" Віктор Розовий відповів на звинувачення колишньої дружини у зраді: вона відреагувала Пара перед розлученням також підписувала контракт про нерозголошення деталей
Стали відомі імена журі, які оцінювали виступ учасників Євробачення 2025 від України: навколо них розгорівся скандал Вони "занадто високо" оцінили представника Естонії
Стармер анонсував нову угоду з ЄС 19 мая 2025
Британський прем'єр пообіцяв, що угода перевершить попередню, укладену минулим урядом, яка "не працює для жодної зі сторін".