11 ноября 2023
Співачка Настя Каменських, вона ж NK, сумісно з іспанськими музикантами з гурту Funambulista Дієго Кантеро і Тато Латторе записали трек про кохання "Зірка в небі".
Ідея пісні народилась після того, як Настя Каменських разом з Дієго Кантеро виступила в Мадриді на благодійному концерті присвяченому Україні.
Пісня побачила світ одразу у двох версіях: українською "Зірка в небі" та іспанською "Mama Alma".

Як пояснила сама NK, "Зірка в небі" — це пісня про почуття, про які хочеться мовчати.

"По-справжньому дорогі серцю моменти хочеться пережити з коханою людиною сам-на-сам, відчуваючи безумовну всепоглинаючу любов, яка дарує сили подолати все", - прокоментувала вона.
Окрім самої Насті Каменських в кліпі задіяно багато акторів, щоб показати, що всі люди підвладні любові, незалежно від кольору шкіри, статі чи віку і саме це почуття робить усіх нас людьми — такими різними і схожими водночас.
Нагадаємо, нещодавно Настя ділилася міркуваннями про те, чому важливо берегти любов.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Убивство Портнова: в Німеччині затримали підозрюваного 26 февраля 2026
Участь у вбивстві брали кілька осіб, "хоч імовірним злочинцем є чоловік, якого затримали у Німеччині", пишуть іспанські ЗМІ.
Чоловік два роки заряджав iPhone до 80%: ось до чого це призвело 26 февраля 2026
Чоловік два роки заряджав iPhone до 80%: ось до чого це призвело
Чехія спорядила Україні майже 2 млн боєприпасів минулого року 26 февраля 2026
На цей рік чеська ініціатива забезпечила фінансування приблизно 880 тисяч одиниць боєприпасів.