22 ноября 2022
Популярний 45-річний американський репер Каньє Вест вирішив балотуватися в президенти США на наступних виборах, які відбудуться в 2024 році. Про свої наміри він повідомив публічно.
Це вже друга спроба артиста почати політичну кар'єру. Про рішення виконавця повідомили в New York Post.
У відео, котре опулікували на YouTube, в артиста поцікавилися, чи буде він балотуватися в президенти.
"Так", – відповів він.
Каньє Вест показав британського полеміста, журналіста та політичного коментатора Майла Яннопулоса, котрий нібито працює над політичною кампанією співака.
Нагадаємо: 4 липня 2020 року репер Каньє Вест оголосив про своє рішення балотуватися в президенти США. Його ініціативу підтримав знаменитий мільярдер і підприємець Ілон Маск.
Згодом стало відомо, ща таке таке рішення артист ухвалив через ментальні проблеми. Проінформоване джерело розповіло журналістам, нібито Вест турбує свою родину і друзів.
Тоді виконавець набрав лише 60 тис. голосів.
Раніше OBOZREVATEL писав, що Каньє Вест неочікувано відмовився від розмов, сексу, алкоголю та інших звичних для себе речей. Таким чином він вирішив "очиститися".
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Кишиневі ліквідують російський культурний центр 24 мая 2025
У нинішній геополітичній ситуації центр може бути використаний Росією для поширення дезінформації та просування викривлених наративів.
В Росії розбився гелікоптер Мі-8: двоє загиблих 24 мая 2025
Пілот до останнього відводив вертоліт "подалі від приватних житлових будинків", розповіли свою версію російські соцмережі.
Белєнь звернулася до Терена на тлі його нового інтерв'ю про "Холостяк" 24 мая 2025
Інна Бєлень стала переможницею "Холостяка"-13