Кандидат Трампа на найвищу військову посаду підтримує допомогу Україні

2 апреля 2025

Генерал Ден Кейн, якого номінували на посаду голови Об'єднаного комітету начальників штабів США, підтримав надання Україні військової допомоги. Про це у вівторок, 1 квітня, генерал заявив під час слухань у комітеті з питань збройних сил Сенату США, пише Bloomberg. 

Кейн акцентував, що Путін не збирається зупинятися, а тому Америка повинна надавати допомогу Україні разом з Європою.

"Путін продовжуватиме війну впродовж 2025 року, незважаючи на великі втрати від військових дій", - сказав генерал. 

Він зазначив, що Путін "залишається відданим досягненню своїх цілей в Україні, включаючи територіальні надбання і примусовий нейтральний статус України".

"Сполучені Штати повинні надавати військову допомогу Україні. Причому Америка повинна зосередитися на тому, які унікальні можливості можуть надати тільки США, тоді як Європа повинна збільшити свою частку підтримки", - уточнив військовий.

Ден Кейн 1968 року народження - американський генерал-лейтенант у відставці, який обіймав посаду заступника директора з військових питань Центрального розвідувального управління США з 2021 по 2024 рік.

Ден Кейн за фахом - бойовий пілот F-16, має відповідні бойові нагороди і пройшов весь кар’єрний шлях у Військово-Повітряних Силах США, поки отримав звання генерала. У 2018-2019 роках був заступником командувача операції "Непохитна рішучість" (операція проти терористів ІДІЛ). З 2019 до 2022 року очолював низку програм в офісі заступника міністра оборони з питань закупівель і забезпечення.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп ще в лютому звільнив голову Об'єднаного комітету начальників штабів США Чарльза Брауна.

Україна передала США інформацію про порушення Росією перемир'я та ударів по енергетиці. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Російські Шахеди тепер несуть протитанкові міни - "Флеш" 5 августа 2025

ПТМ-3 оснащена магнітним детонатором, що реагує на техніку поблизу. Це нова проблема як для військових, так і для цивільних.

Польща матиме найбільше танків у Європі 5 августа 2025

Варшава виділяє на оборону 4,7% свого ВВП, що є найвищим показником серед усіх країн НАТО у відносному вираженні.

Названо найабсурдніший автомобіль нашого часу 5 августа 2025

Названо найабсурдніший автомобіль нашого часу

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

129 школа м київ 4.8
129 школа м київ

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше