21 мая 2025
Кандидат у президенти Польщі Кароль Навроцький, котрий 18 травня пройшов до другого туру виборів, пообіцяв не підтримувати вступ України до НАТО. Про це свідчить відповідний допис політика на платформі X.
Так політик зреагував на допис глави Конфедерації Славоміра Менцена, де той закликав переможців першого туру "підписати декларацію, котра відповідатиме очікуванням його виборців".
Серед пунктів запропонованого документа, зокрема відмова відправляти польські війська в Україну та відмова від підписання закону про ратифікацію приєднання України до НАТО.
"Я приймаю запрошення і готовий до підписання тих пропозицій. А решту обговоримо у пана на Youtube-каналі. До зустрічі", - відповів Навроцький.
Славомір Менцен відомий своєю жорстко антиукраїнською риторикою: він виступає проти військової допомоги Україні, блокує кордон і звинувачує українців у "культі Бандери".
Зауважимо, у Польщі 18 травня відбувся перший тур президентських виборів, до якого допустили 13 кандидатів. У другий тур вийшли два головні фаворити - мер Варшави Рафал Тшасковський від правлячої партії Громадянська платформа та правоконсервативний кандидат Кароль Навроцький.
Згодом Польща зіткнулася з безпрецедентною спробою Росії втрутитися у президентські вибори країни.Також минулого тижня у Польщі стався масштабна хакерська атака на державну ІТ-інфраструктуру - Систему державних реєстрів.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Ціни на АЗС ростуть, але експерти радять не економити на бензині 10 марта 2026
Ціни на АЗС ростуть, але експерти радять не економити на бензині
Трамп в Ірані повторює дії Путіна в Україні - ЗМІ 10 марта 2026
Обидві сторони демонструють схожість у спробах легітимізувати свої дії, уникаючи терміну "війна".
Російські хакери атакують Signal і WhatsApp - спецслужби Нідерландів 10 марта 2026
Цілями і жертвами російських хакерів є співробітники голландського уряду та журналісти.