Кароль дебютувала як дизайнер ювелірних прикрас

21 ноября 2020

Співачка Тіна Кароль вирішила спробувати себе в новому амплуа.

Артистка створила іменну колекцію ювелірних прикрас і презентувала її в мережі.

Натхненням для Тіни стала краса природи.

Раніше Тіна вже випускала червону помаду імені себе

Серед коштовностей від зірки - ажурні каблучки, сережки і підвіски у вигляді квітки півонієвидної троянди і бантиків з червоного золота з вкрапленнями фіанітів.

"Квіти з мого саду служили головним натхненням в створенні ескізів цих прекрасних прикрас. Ця серія прикрас - відповідь на питання "Де знайти натхнення"? Оточуйте себе тим, що надихає і надихає. Адже щасливий той, хто здатний на таке в повсякденності", - зазначила Кароль.

Нагадаємо, нещодавно Тіна прикрасила обкладинку антології Vogue. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Керівник "Укрпошти" Смілянський пояснив, чому його сини та дружина живуть окремо в Нью-Йорку і чим вони там займаються 24 апреля 2026

Керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський пояснив, чому його сини живуть в Америці, чим вони там займаються, а також розповів про посаду своєї дружини у Нью-Йорку та їхнє рішення жити не разом

Роботаксі Tesla під загрозою: пасажири скаржаться на небезпечні збої 24 апреля 2026

Роботаксі Tesla під загрозою: пасажири скаржаться на небезпечні збої

"8 - це чудово!": в день народження принца Луї королівська сім'я показала, як він грається на пляжі 24 апреля 2026

Палац у 8 день народження принца Луї поділився атмосферним відео з його іграми на пляжі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ІПАГ НАМН України 5.0
ІПАГ НАМН України

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше