Кароль у Казахстані вигуляла сумку за 50 тисяч та розказала, як вибере ім’я для дочки

11 ноября 2021

Тіна Кароль прибула до Казахстану презентувати свій новий альбом "Двойной рай".

Уже традиційно артистка заглянула на ринок Алмати, де купила горішків, інжиру та меду і спробувала десерт на основі верблюжого молока.

Для інтерв’ю на місцевому телеканалі Тіна обрала чорну сукню від Louis Vuitton, а містом гуляла з сумкою від Balmain вартістю близько 50 тисяч гривень.

Така сумка в мережі коштує 1600 євро 

Минулого візиту до Алмати Тіна також була у Louis Vuitton 

Під час інтерв’ю на RadioCity Кароль запитали про улюблене жіноче ім’я. Зірка відповіла, що це ім’я її майбутньої доньки.

"Ім'я прийде до мене само, всьому свій час", - загадково сказала Тіна.

До речі, після Казахстану Тіна поїде до Мінська 

Нагадаємо, спеціально до виходу альбому Кароль змінила зачіску та знялася у Vogue. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Лондоні затримали сотні учасників акції на підтримку Палестини 11 августа 2025

Демонстранти, деякі з яких були в чорно-білих палестинських хустках та з прапорами Палестини, скандували "геть руки від Гази"

Юрушева насолоджується відпочинком з доньками в Італії та показує пляжний контент своїй аудиторії 11 августа 2025

Бізнеследі Єлизавета Юрушева насолоджується відпочинком з доньками в Італії та показує пляжний контент своїй аудиторії. 

ШІ в Firefox завантажує CPU до краю і швидко розряджає ноутбуки, поскаржилися користувачі 11 августа 2025

ШІ в Firefox завантажує CPU до краю і швидко розряджає ноутбуки, поскаржилися користувачі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Sportlife 0.1
Sportlife

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше