Катерина Осадча та Юрій Горбунов святкують лляне весілля

4 февраля 2021

Сьгодні Катерина Осадча та Юрій Горбунов святкуй річницю заручин, з чим телеведуча привітала коханого та опублікувала зворушливе спільне фото: «Юро, щаслива, що у цей день чотири роки тому, сказала тобі «так». До злотого весілля ще далеко, але сьогодні наше лляне весілля і нехай буде ще безліч разів по чотири. Люблю тебе».

Вітаємо та переглядаємо фото щасливого подружжя!

jetsetter.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Президентка Словенії сказала, що загрожує ЄС 25 февраля 2025

У європейських лідерів зростає занепокоєння щодо їхньої ролі у мирних переговорах стосовно війни в Україні.

У команді Netflix розсекретили особливості співпраці з Меган Маркл, яку звинуватили у цькуванні 25 февраля 2025

У команді Netflix розсекретили особливості співпраці з Меган Маркл, яку звинуватили у цькуванні Скоро на стримінговому сервісі відбудеться прем'єра шоу герцогині Сассекської

Мерц закликав готуватися до створення альтернативи НАТО 25 февраля 2025

Європейським країнам слід бути готовими до того, що їм, можливо, доведеться створити оборонний альянс на заміну НАТО через позицію нової адміністрації США.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Система для млм 5.0
Система для млм

Отзывов: 2

Лікар 5.0
Лікар

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше