Катерина Тишкевич вперше сіла після 10 днів у реанімації

19 декабря 2023

Популярна українська акторка Катерина Тишкевич, яка більше тижня провела в реанімації в тяжкому стані із сепсисом через недіагностовану хворобу, наразі йде на поправку, хоч і повільними темпами. Після того, як артистку вивели з медикаментозного сну й перевели з реанімації в палату, вона тішить шанувальників своїми свіжими фото та маленькими успіхами на шляху одужання. У понеділок, 18 грудня, 29-річна зірка серіалів "Нічого не трапляється двічі", "Жіночий лікар" та інших вперше спробувала змінити своє положення з горизонтального у вертикальне. 

Тишкевич уперше після 10-денного перебування в реанімації спробувала посидіти. Відповідний кадр вона розмістила у своїх InstaStories. 

"Перше сидіння", – лаконічно підписала знімок знаменитість. 

На фото Тишкевич у лікарняній палаті сидить на своєму ліжку. Можна побачити, що до її тіла підʼєднано купу проводів та трубочок. За руки Катерину тримає її чоловік, також відомий актор Валентин Томусяк. Він дивиться на дружину і щиро усміхається, радіючи, вочевидь, її маленьким, але таким впевненим перемогам.

 Загалом, як можна зрозуміти із соцмереж зірок, Томусяк майже увесь час проводить із коханою в лікарні. Сама акторка констатує, що чоловік є для неї неабиякою підтримкою. "Любов лікує", – писала вона під нещодавнім спільним фото із Валентином.  

Нагадаємо, про хворобу Каті Тишкевич стало відомо влітку 2022 року. Акторка зізналася в Instagram, що вже вісім років бореться із загадковою хворобою – нестерпними головними болями. Акторка планувала обстеження у Данії. Гроші зібрали небайдужі українці, і Катя мала їхати за кордон. Однак отримала повідомлення від лікарів, що найближчим часом її не можуть прийняти, бо дуже велика черга на таке обстеження.

Нещодавно на звʼязок вийшов чоловік Тишкевич. Він подякував усім, хто допоміг зібрати кошти на лікування Катерини, адже лише за тиждень родині акторів довелося витратити 350 тисяч гривень. Також до небайдужих звернулася мама важкохворої українки.

Також мати артистки Наталія Малащук дала інтерв'ю OBOZ.UA. Вона розповіла, що трапилося з її дочкою, як родина переживала страшні дні, коли лікарі не давали жодних прогнозів, і який незвичайний висновок з того, що сталося, зробила для себе сама Катя. Детальніше про це – за посиланням. 

Раніше OBOZ. UA розповідав, що лікарі вперше дали обнадійливий діагноз щодо акторки. Фізичний стан Тишкевич відновлюється, однак емоційно-психологічний – вкрай важкий. Усі подробиці – читайте у нашому матеріалі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ЗМІ встановили рекордне число імен загиблих росіян 22 февраля 2026

Серед загиблих на війні в Україні зростає частка добровольців: зараз на них припадають 33% підтверджених втрат Росії.

В NASA призначили найближчу дату пілотованого польоту до Місяця — 6 березня 22 февраля 2026

NASA призначило політ людей до Місяця на 6 березня. А вчора, 20 лютого 2026 року, екіпаж місії Artemis II пішов на карантин у Х'юстоні приблизно о 17:00 за центральним часом США (02:00 21 лютого за московським часом). До складу команди входять три астронавти NASA: командир Рід Вайзман, пілот Віктор Гловер, спеціаліст місії Крістіна Кох, а також астронавт Канадського космічного агентства (CSA) Джеремі Хансен.

Верховний суд США визнав тарифи Трампа незаконними, але їх скасування вже не врятує ціни 22 февраля 2026

Уходящий тиждень ознаменувалася важливою подією в політичному житті США — Верховний суд визнав введені президентом Дональдом Трампом підвищені митні збори незаконними, оскільки такі дії він повинен був узгоджувати з американським конгресом, а цього не було зроблено. Можливість скасування «тарифів Трампа» справила позитивний вплив на фондовий ринок.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Chitta  
Chitta

Отзывов: 1

maybeloan.com 5.0
maybeloan.com

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше