Казахстан ще розмірковує над участю у Саміті миру

10 июня 2024

У Казахстані поки що не визначилися, чи братиме країна участь у Саміті миру щодо України, який відбудеться 15-16 червня у Швейцарії. Про це повідомив офіційний представник Міністерства закордонних справ Казахстану Айбек Смадіяров, передає Інтерфакс-Україна.
 
"Про участь нашої держави в цьому саміті поки що невідомо", - сказав він журналістам.
 
Раніше в МЗС заявляли, що участь Казахстану в саміті буде розглянуто з урахуванням графіка міжнародних заходів та офіційної позиції країни з цього питання.
 

"Казахстан історично підтримує однаково тісні політичні, економічні та культурно-гуманітарні відносини і з Україною, і з Росією", - зазначав Смадіяров.

Нагадаємо, раніше в Угорщині змінили думку щодо Саміту миру у Швейцарії та заявили, що будуть присутні на заході.

Як відомо, 15-16 червня у Швейцарії відбудеться глобальний Саміт миру, ініціатором якого виступає Україна. На захід запрошені лідери 160 країн світу. Понад 100 країн і організацій підтвердили свою участь.

Конференція базуватиметься на попередніх дискусіях, зокрема на українській Формулі миру та інших мирних пропозиціях, які ґрунтуються на Статуті ООН та основних принципах міжнародного права.

Росія і Китай вдаються до масштабної протидії проведенню Саміту миру, заявив очільник МЗС України Дмитро Кулеба.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Фіброміалгія: 10 заповідей для тих, хто страждає від хронічних болів 25 декабря 2025

Хронічні болі – знайоме багатьом стан, а фіброміалгія – часто зустрічається його різновид. Це стан хронічного характеру з такими симптомами: біль у м'язах і тканинах, втома, депресивні стани та проблеми зі сном.

Наталка Денисенко у блискучому міні попозувала на столі 25 декабря 2025

36-річна акторка Наталка Денисенко напередодні Різдва вирішила поміркувати про цінність того, що сучасна жінка може обирати себе і бути щасливою.

Надія Матвєєва показала простий рецепт вишуканої закуски 25 декабря 2025

Надія Матвєєва радить цю святкову закуску

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

VIVA  
VIVA

Отзывов: 1

Теплорадість 4.8
Теплорадість

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше