7 сентября 2023
50-річна британська супермодель Наомі Кемпбелл продефілювала на івенті бренду Pretty Little Thing, присвяченому початку Тижня моди у Нью-Йорку.
Для виходу статна красуня обрала довгу сукню з відкритими плечима, вкриту блискітками.
Не залишилася без уваги на тому самому івенті і американська модель, актриса та ексдівчина Каньє Веста Джулія Фокс. На показ вона одягнула лук з металевого спіднього, поверх якого накинула шкіряний тренч.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Лукашенко вибачився перед Зеленським за свої слова 16 июня 2026
Україні "з боку Білорусі... якихось військових дій чекати не слід", запевнив вчергове голова правлячого режиму Білорусі.
Ольга Харлан уперше стала мамою та розсекретила ім’я доньки 16 июня 2026
Легенда українського спорту, найтитулованіша олімпійська фехтувальниця країни Ольга Харлан відкрила новий, найважливіший етап свого життя. 35-річна
Трамп заявив про рух кораблів через Ормуз 16 июня 2026
Ціни на нафту прискорили зниження і вже сягнули 5% з початку доби. Барель нафти марки Brent коштує менше 83 доларів.