Кенійський проповідник заморив голодом десятки людей

24 апреля 2023

Кенійська поліція ексгумувала 21 тіло неподалік від міста Малінді в рамках розслідування справи проповідника Пола Маккензі Нтенге, який нібито закликав віруючих померти з голоду, щоб "зустрітися з Ісусом". Про це 23 квітня повідомляє ВВС News.

Зазначається, що могили розташовані у лісі Шакахола в окрузі Кіліфі.

Минулого тижня неподалік від цього місця виявили 15 членів Міжнародної церкви Добра звістка, які морили себе голодом за вказівкою Нтенге. Четверо з них померли дорогою до лікарні.

Проповідник перебуває під вартою в очікуванні суду. Свою провину він заперечує.

За даними місцевих ЗМІ, наразі виявлено 58 могил. Як стверджується, Маккензі назвав три села Назарет, Віфлеєм та Юдея і хрестив своїх послідовників у ставках, перш ніж звелів їм постити.

Нагадаємо, 2021 року в Панамі виявили братську могилу з сімома вбитими під час жорстокого релігійного ритуалу.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Японія першою у світі почне дослідну експлуатацію стільникового зв'язку з базовими станціями на дирижаблях 3 августа 2025

Японія першою у світі почне дослідну експлуатацію стільникового зв'язку з базовими станціями на дирижаблях

Робот Xueba 01 вступив до аспірантури з драматургії 2 августа 2025

Робот Xueba 01 вступив до аспірантури з драматургії.

Трамп "відповів" на погрози Медведєва указом 2 августа 2025

Президент США ухвалив рішення про виведення в море двох атомних субмарин на тлі його перепалки з екс-главою Кремля Дмитром Медведєвим.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Шаравоз 4.6
Шаравоз

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше