Кейт у садовий центр, а Вільям - у булочну: куди вперше після карантину навідалися члени королівської сім'ї

20 июня 2020

Королівська родина Великої Британії починає потроху виходити з режиму карантину.

Звісно, 94-річна королева Єлизавета поки не покидає Сандрінгемського палацу, а ось принц Вільям та його дружина Кейт Міддлтон, які кілька місяців обходилися відеочатами, уже зустрічаються з людьми.

Вони з'їздили в Норфолк, де Вільям відвідав булочну Smiths the Bakers у місті Кінгс-Лінн, а Кетрін - садовий центр Fakenham. Герцог із герцогинею поспілкувалися з власниками та персоналом, щоби дізнатися, як ударила по незалежному бізнесу пандемія коронавірусу, і як він нарешті повертається до життя.

А в принца Чарльза в Каларенс-хаусі днями побував високий гість.

Президент Франції Еммануель Макрон навідався до нього з нагоди 80-ої річниці славнозвісної промови Шарля де Голля, в якій він звернувся до французів із закликом не здаватися і продовжувати боротьбу проти фашистської Німеччини.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Новий Galaxy S26 Ultra сам затемнює екран під кутом 24 февраля 2026

Новий Galaxy S26 Ultra сам затемнює екран під кутом

Кім Чен Ин призначив 13-річну доньку керівницею ракетного управління 24 февраля 2026

Кім Чу Е регулярно супроводжує батька на військових заходах та під час ракетних випробувань, посилюючи припущення про її статус ймовірної спадкоємиці.

Плагін-гібриди витрачають у три рази більше пального, ніж обіцяють виробники 24 февраля 2026

Плагін-гібриди витрачають у три рази більше пального, ніж обіцяють виробники

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Дрім 0.5
Дрім

Отзывов: 1

AGRO MIX ELASRI and SCEPA SARL 0.4
AGRO MIX ELASRI and SCEPA SARL

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше