28 августа 2024

Київ отримав як благодійну допомогу від мерії міста-побратима – Брюсселя та Брюссельської лікарні – 3 тисячі бронежилетів невійськового призначення. Вони захищатимуть столичних медиків та працівників екстрених, комунальних служб під час ліквідації наслідків російських обстрілів.
Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. Партнерство двох міст розпочалося з травня 2022 року.
"Сьогодні Київ отримав як благодійну допомогу від мерії нашого міста-побратима – Брюсселя та Брюссельської лікарні Сен-Пьєр – 3 тисячі бронежилетів (невійськового призначення). Їх передали керівниця відділу економічних та міжнародних зв’язків мерії Брюсселя Марі-Франс Ботт та Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Люк Якобс. Бронежилети захищатимуть столичних медиків та працівників екстрених, комунальних служб під час надання ними допомоги постраждалим від російських атак, під час ліквідації наслідків обстрілів", – уточнив Кличко.


Мер Києва подякував Брюсселю та його меру Філіпу Клозу, який постійно підтримує і допомагає Києву та Україні. Він нагадав, що партнерство двох міст, що розпочалося з травня 2022 року, вже принесло багато користі.
"Брюссель допомагає в оснащенні київських медзакладів, стажуванні медиків. Передав за час повномасштабної війни нашому місту гуманітарну допомогу, обладнання, спецавто. Дякуємо за дружбу і реальну підтримку! Разом ми сильніші!" – резюмував Кличко.



Як повідомляв OBOZ.UA, у мобільному застосунку "Київ Цифровий" з’явилась нова зручна функція для сплати проїзду у громадського транспорту столиці. Тепер це можна зробити без валідатора.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Селфі в бікіні, воркаут та час із мамою: MamaRika показала травневі фото 14 мая 2026
37-річна співачка MamaRika замилувала весняними фото зі своєю мамою, сином і чоловіком і показала їхні розваги, а ще зірка похвалилася фігурою у купальнику та під час тренування у залі
Смартфон Трампа все-таки виходить: перші T1 Phone почнуть доставляти вже цього тижня 14 мая 2026
Смартфон Трампа все-таки виходить: перші T1 Phone почнуть доставляти вже цього тижня
Google готує функцію синхронного перекладу мови без підключення до інтернету 14 мая 2026
Корпорації Google вдалося досить далеко просунутися в технологіях машинного перекладу, охопивши безліч мовних пар і забезпечивши практично миттєвий переклад мови, тексту та написів на фотографіях. Проблема полягає в тому, що для синхронного перекладу мови досі потрібне підключення до інтернету, але є підстави вважати, що й ця умова буде виключена.