9 декабря 2022
Депутати Київради схвалили зміни до бюджету на 2022 рік та збільшили статутні фонди підприємств з обслуговування житлового фонду на 150 млн грн. Це дозволить закупити додаткові генератори, паливо та інші необхідні витратні матеріали, щоб підготуватися на випадок можливої надзвичайної ситуації.
Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив після засідання Київської міської ради.
“Сьогодні ми з вами робимо все, щоб Київ без великих потрясінь пережив цю найскладнішу зиму. Ми виділили кошти та здійснили необхідні роботи для підготовки до опалювального сезону. На закупівлю генераторів, запасів палива, на транспортне забезпечення, на підтримку наших захисників та підтримку соціально вразливих категорій киян. Виділили кошти на оборону столиці. Ми продовжуємо залучати допомогу від наших іноземних партнерів. Робимо все, що можемо в цих умовах. Цілодобово працюють комунальники, енергетики, всі, хто забезпечує життєдіяльність міста, – сказав Кличко. – Та ворог підступний і жорстокий. І продовжує атаки на об’єкти критичної інфраструктури України. Щоб залишити нас без тепла, світла та води взимку. Ми готуємося до різних варіантів розвитку подій. – Облаштовуємо пункти обігріву, закуповуємо та залучаємо як допомогу генератори, обладнання. Перш за все, для об’єктів критичної інфраструктури. І сьогодні виділили додаткових 150 млн грн на це. Та ви ж розумієте, що все місто, абсолютно всі будівлі не заживиш від генераторів. Тому й говоримо, що маємо бути готові, в разі масованих ударів, до різних сценаріїв", – додав він.
Мер Києва подякував усім благодійникам та іноземним партнерам, хто допомагає, а також усім депутатам, які теж залучають допомогу для міста. – І генератори, і гуманітарну та іншу допомогу.
“Тільки разом, тільки спільними зусиллями ми подолаємо ці виклики, вистоїмо і переможемо!" – наголосив Віталій Кличко.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Литва виділить кошти на закупівлю систем Patriot для України 27 июля 2025
Вільнюс планує внести до 30 мільйонів євро на цю закупівлю, зазначив міністр оборони країни Довіле Шакалієне.
Відомий танцюрист заявив про участь у президентських перегонах Ірландії 27 июля 2025
Основними суперниками кандидата стануть колишній журналіст і єврокомісар та ще одна незалежна кандидатка.
Телеведуча Лідія Таран розповіла, чому перестала фарбувати волосся та ким працює у Франції 27 июля 2025
Телеведуча Лідія Таран, яка з початку повномасштабного вторгнення разом зі своєю донькою від Андрія Доманського живе у Франції, вперше розповіла, ким працює там та чому перестала фарбувати волосся та наносити макіяж.