14 июля 2023

Київська міська рада в четвер, 13 липня, має звернутися до уряду, аби Кабінет міністрів припинив блокувати передачу будинку Сікорського у власність громади столиці. Також депутати повинні розглянути та ухвалити рішення про створення Департаменту із запобігання корупції.
Про це київський міський голова Віталій Кличко заявив на початку засідання Київської міської ради, передає пресслужба політика. Міська влада неодноразово порушувала це питання перед урядом.
"На порядку денному – кілька звернень до центральної влади, аби уряд враховував інтереси місцевого самоврядування. І окремо, вже вкотре, ми повинні звернутись до уряду, аби Кабмін (з подачі Міністерства культури) припинив блокувати передачу будинку Сікорського у власність громади столиці. Місто вже протягом кількох років просить передати об’єкт, щоб мати можливість реконструювати та зберегти його. Створити музей Ігоря Сікорського. Та, на жаль, щоразу в уряді знаходять якісь бюрократичні перепони, щоб цього не відбулося. А садиба тим часом руйнується", – наголосив Кличко.

Крім того, мер Києва зазначив, що також на сьогоднішньому засіданні депутати Київради мають ухвалити рішення про створення Департаменту із запобігання корупції. Вирішити низку питань, що стосуються сфери житлово-комунального господарства столиці, та внести зміни до бюджету і програми соціально-економічного розвитку Києва.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у 2024 році в Києві планують розпочати протиаварійні роботи на мосту Метро. Також очікується, що "не за горами" реконструкція моста Патона, який передано під проєкт "Велике будівництво".
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Москві вже майже тиждень збій у мобільному інтернеті — зрозумілих пояснень ніхто не дає 12 марта 2026
У Москві вже більше тижня користувачі масово скаржаться на проблеми зі зв'язком. Судячи з повідомлень, найчастіше вони стикаються з труднощами з інтернетом і зв'язком у центрі Москви, а також у метро. При цьому навіть сайти з так званого білого списку сервісів працюють не у всіх, повідомляє РБК.
У Києві викрили шахраїв, які займалися легалізацією іноземців у країнах ЄС 12 марта 2026
У Києві викрили шахраїв, які займалися легалізацією іноземців у країнах ЄС. Подробиці та фото Причетним до "бізнесу" загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна
Іран заявив про арешт 30 "шпигунів" США та Ізраїлю 12 марта 2026
У заяві мовиться, що серед підозрюваних - "ймовірні шпигуни, внутрішні агенти та пов’язані з медіа особи".