Київські поліцейські затримали одесита, який за 69 тис. грн обіцяв чоловіку "документи моряка" без екзаменів

18 января 2023

Правоохоронці Києва затримали одесита, який пообіцяв чоловіку за винагороду зробити "документи моряка" без складання екзаменів. Свої послуги підозрюваний оцінив у 69 тисяч гривень.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до п’яти років позбавлення волі.

"Було встановлено, що порушник в Інтернеті розмістив оголошення про послуги з допомоги в оформленні документів, які необхідні для роботи на суднах, зокрема й на нафтових танкерах. Під час спілкування із "клієнтом" чоловік наголошував, що у випадку самостійного звернення до держустанов розгляд може затягнутись на тривалий час або взагалі у ньому буде відмовлено через створення штучних перешкод", – розповіли в пресслужбі.

Зловмисник обіцяв за певну суму в найкоротший термін допомогти чоловіку отримати необхідні документи. Свої слова він підкріплював заявами про те, що він може вплинути на посадових осіб навчальних та медичних закладів. При цьому "клієнту" не потрібно буде кудись ходити чи складати іспити. Свої послуги одесит оцінив у 69 тисяч гривень.

"Останній транш зловмисник отримав у сумі 1100 доларів США Під час затримання він спробував втекти, вистрибнувши з вікна другого поверху, проте був зупинений оперативниками", – додали в поліції.

За фактом зловживання впливом затриманому повідомили про підозру.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні знешкодили злочинне угруповання, яке "заробляло" мільйони гривень на пільговому розмитненні автомобілів. Ділки використали схему із хабарами для ввезення в Україну понад 40 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Під час обшуків у зловмисників виявили 1,2 млн грн готівкою.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Словенія заборонила торгівлю зброєю з Ізраїлем 1 августа 2025

Про таке рішення оголосив прем’єр-міністр Словенії Роберт Голоб. Йдеться про заборону імпорту, експорту та транзиту озброєння до Ізраїлю та з нього.

Камалія з нагоди 70-річчя Захура показала його з сільгоспобладнанням 1 августа 2025

1-го серпня Мохаммад Захур святкує своє 70-річчя

Співзасновник Tesla жорстко розкритикував Cybertruck 1 августа 2025

Співзасновник Tesla жорстко розкритикував Cybertruck

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

@garantlysafe 5.0
@garantlysafe

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше