Київська ГЕС захищена від ДРГ та ударів з повітря – Наєв

7 июня 2023

Київська ГЕС прикрита від ворожих ударів з повітря та захищена від можливих атак диверсійно-розвідувальних сил противника. Вона перебуває в зоні відповідальності угруповання сил і засобів оборони Києва.

Про це заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає Укрінформ. Усі можливі загрози аналізуються та приймаються необхідні заходи.

"Що стосується Київської ГЕС, то вона перебуває в зоні відповідальності угруповання сил і засобів оборони Києва, яке підпорядковане мені. Нами вжиті відповідні заходи з безпеки: як щодо прикриття від ударів з повітря, так і щодо неможливості дій диверсійно-розвідувальних сил противника. Цей комплекс заходів повністю впроваджений і вже діє. Як нам відомо, ворог і до цього намагався якимось чином зашкодити нашим дамбам на річці Дніпро, але його дії були безуспішні. Ми, звичайно, аналізуємо всі загрози, які можуть бути у майбутньому та завчасно вживаємо адекватних заходів, що знижують і зводять до нуля можливі ворожі дії", – наголосив Наєв.

Нагадаємо, що в ніч проти 6 червня окупанти підірвали дамбу Каховської ГЕС. Багато населених пунктів, зокрема Херсонщини, під загрозою затоплення, а також у багатьох населених пунктах через це є проблеми з подачею води, зокрема у Кривому Розі, Марганці та Нікополі.

У "Енергоатомі" заявили, що підрив російськими окупантами Каховської ГЕС ставить під загрозу безпечну експлуатацію Запорізької АЕС. Рівень води у Каховському водосховищі, яке використовується для охолодження реакторів станції, стрімко знижується.

Як повідомляв OBOZREVATEL, підрив дамби Каховської ГЕС і спуск води з Каховського водосховища жодним чином не позначиться на водопостачанні Києва. Ситуація під контролем і залишається стабільною.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Фіцо на саміті НАТО заблокує позики для України 29 июня 2026

Словацький прем'єр буцімто побоюється "прильоту" безпілотника в Словаччину, а ще "Третьої світової війни".

62-річна Кортні Кокс із "Друзів" розлучилася з бойфрендом після 12 років стосунків 29 июня 2026

62-річна Кортні Кокс із "Друзів" розлучилася з бойфрендом після 12 років стосунків: що відомо про її численні минулі романи Названо ймовірну причину розриву

Артисти з РФ скасовують гастролі в анексованому Криму 29 июня 2026

Від гастролей зокрема відмовилися гуморист Володимир Винокур, під питанням гастролі балету Тodes, скасовано концерти рок-гурту Radio Tapok, гастролі двох театрів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

LawCore 5.0
LawCore

Отзывов: 1

Dovidki Online 5.0
Dovidki Online

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше