4 февраля 2026
Влада Києва розгортає додаткові опорні пункти обігріву в школах мікрорайонів, будинки яких залишилися без опалення після російської атаки. Про це повідомив мер Віталій Кличко у Телеграм у вівторок, 3 лютого.
Він нагадав, що після ворожих ударів по критичній інфраструктурі без тепла залишаються понад 1100 будинків у Дарницькому та Дніпровському районах.
Об'єкт інфраструктури, який забезпечує теплопостачання у ці будинки, сьогодні вночі було сильно пошкоджено. Фахівці оцінюють масштаби його пошкоджень та перспективи відновлення – написав міський голова та додав, що у цих більш ніж 1100 будинках зранку злили воду у системах опалення, щоб уникнути розморожування.
За словами Кличка, місто розгортає додаткові опорні пункти обігріву у школах мікрорайонів, будинки яких залишились без опалення. Додаткових пунктів, які підключають до мобільних котелень, і де можна буде перебувати і вдень, і вночі, зокрема, у Дарницькому районі зараз 5, у Дніпровському – 4.
Також 36 пунктів обігріву розгортає ДСНС у Дарниці (на 20 локаціях), та 27 пунктів – у Дніпровському районі (теж на 20 локаціях).
З адресами пунктів обігріву можна ознайомитись тут.
Нагадаємо, у ніч на 3 лютого ворог масовано атакував Київ, Харків, Дніпро та інші міста України дронами та ракетами. Під ударами опинилися переважно житлові та енергетичні об'єкти у восьми областях.
Загалом ворог застосував понад 70 ракет та 540 дронів. Підрозділи ППО та РЕБ перехопили більшість із них.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Какие ванны лучше всего покупать? 25 мая 2026
На протяжении столетий ванны производились из чугуна, являлись типовым оснащением санузлов многоквартирных и частных домов. Сегодня модели из чугуна оставили в ассортименте лишь несколько производителей
Російський бізнес визнав провал імпортозаміщення в держзакупівлях 25 мая 2026
Центральна проблема: "недостовірна локалізація", коли продукція декларується російською, але зібрана з іноземних комплектувальних.
У Києві затримали мародера, який обкрадав квартири після удару РФ 25 мая 2026
У Києві затримали мародера, який обкрадав квартири після удару РФ Затриманому загрожує 8 років в'язниці