13 мая 2015
Уже в этом году в распоряжении Киевсовета появится два электромобиля Renault Fluence, а в следующем году весь секретариат планирует полностью перейти на экологические автомобили (всего за Киевсоветом закреплено пять авто).

Стоимость аренды одного электромобиля на 20-30% меньше суммы аренды бензинового авто, которая на данный момент составляет 12-14 тыс. гривен в месяц.
По словам секретаря Киевсовета Алексея Резникова, такой проект позволит не только сэкономить бюджетные деньги, а и станет примером для улучшения экологической ситуации в стране.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
auto.tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп зробив скандальну заяву щодо Куби 17 марта 2026
Глава США охарактеризував Кубу як державу, що перебуває на межі краху та "в останніх моментах життя в нинішньому вигляді".
Проривну батарею Donut Lab вперше випробували на справжньому електромотоциклі 17 марта 2026
Фінська компанія Donut Lab провела четвертий публічний тест своєї проривної акумуляторної батареї. Цього разу випробування проходило не на окремих елементах у лабораторії, а на повноцінному акумуляторному блоці ємністю 18 кВт·год, встановленому на мотоцикл Verge TS Pro. Батарея в зборі на реальному мотоциклі з зарядкою від звичайної зарядної станції підтвердила, що вона готова змінити уявлення про зручність експлуатації електротранспорту.
Новий лідер Ірану дав перші вказівки державним чиновникам 17 марта 2026
Моджтаба Хаменеї закликав посадовців бути на своїх посадах і продовжувати роботу відповідно до раніше визначених директив.